Видео

Підсумки року ФТУ. Нагородження.
все видео

Дебют «Viccourt Cup», парні фінали Ваншельбойма, Охендовської

Тиждень 20-26 січня став знаковим для українського тенісу через те, що вперше наша країна приймала юніорський турнір ITF першої категорії. Цього високого рангу сягнув традиційний «Viccourt Cup», започаткований ще 1992 року. Нині його в новому статусі провів клуб-засновник, який тепер працює в Святопетрівському. Кінець січня приніс Еріку Ваншельбойму звання фіналіста в парному розряді , яке він здобув у турнірі М15 в Каїрі. Такий само результат у Нарві серед гравців до 14 років показала Маргарита Охендовська.

Для жінок змагальний тиждень не був успішним. На 25-тисячнику в Казані Валерія Страхова (8) зупинилася на старті, Анастасія Поплавська не впоралася з кваліфікацією. В Анталії на W15 півфіналісткою в парному розряді фінішувала Вікторія Петренко. В такому ж турнірі в Лієпаї, Латвія, Ганна Пархоменко, успішно впоравшись із кваліфікацією, у другому колі основи поступилася місцевій тенісистці Даніелі Вісман, сіяній третьою, --- 0:6; 4:6. У парному розряді наша співвітчизниця стала чвертьфіналісткою.

Віталій Сачко брав участь у турнірі М25 в Нусслоху, Німеччина. У нього --- 2 коло в одиночному розряді і чвертьфінал у парному.

Серед результатів наших чоловіків, які грали в Каїрі, як уже згадувалося, кращим став фінал Еріка Ваншельбойма в парі з росіянином Олександром Шевченком, які у фіналі поступилися аргентинському дуету Хуан-Пабло Пас/Фермін Танті --- 0:6; 1:6. Юрій Джавакян в одиночному розряді в чвертьфіналі не впорався з другим сіяним, італійцем Фабріціо Орнаго --- 6:7 (6:8); 2:6. Після другого кола зачохлив ракетку Олег Хотков.

У Казані Олексій Крутих (7) в чвертьфіналі зазнав поразки від лідера посіву, росіянина Костянтина Кравчука --- 0:6; 2:6. У парному розряді в Олексія --- чвертьфінал.

В Монастірі, Туніс, Марат Девятьяров програв у другому колі.

Юніорський турнір G1 у Святопетрівському зібрав досить сильний склад учасників. Саме вони й розташувалися на сіяних позиціях. Наші хлопці й дівчата здебільшого стартували з кваліфікації.  Але жодному, хто грав у основній сітці, не вдалося пройти далі другого кола. На цій стадії зупинилися Михайло Моссур, Анастасія Соболєва, Марія Глагола, Дар’я Єсипчук. І тільки в парному розряді чвертьфіналістами стали Моссур/Ілля Максимчук, Глагола/Владлена Бокова.

У Траранголі, Австралія, в турнірі першої категорії пройшли «розминку» перед першим юніорським Шлемом сезону Любов Костенко і Вячеслав Бєлінський. В одиночному розряді Костенко в першому колі не впоралася з канадкою Мелоді Коллар --- 1:6; 4:6,  Бєлінський у другому колі поступився італійцю Маттео Джіганте --- 3:6; 4:6. В парному розряді Люба разом з Каміллою Бартоне з Литви стали чвертьфіналістками, Вячеслав з росіянином Никитою Каширіним програли в другому колі.

В польському Пущиково (G5) Іван Кременчуцький успішно дійшов до півфіналу, однак на цій стадії шлях йому перетнув росіянин Максим Жуков --- 7:6 (7:2); 6:4. У парному розряді Іван --- чвертьфіналіст. У другому колі одиночного розряду зупинилися Артур Іваненко і Анастасія Скорупська, на старті --- Ольга Молчанова (8).

У таких само турнірах наші юніори показали такі результати: в Широкі Брєг, Боснія і Герцеговина, Мирослав Бондар (7) в чвертьфіналі програв хорвату Ноа Вукадіну --- 6:7 (5:7); 3:6. Друге коло в одиночці і чвертьфінал у парному розряді на рахунку Дар’ї Волкової та Софії Вдовиченко. У Гізі, Єгипет, Єлизавета Чередник, поступившись на старті одиночного розряду, в парному стала півфіналісткою.

У Найробі, Кенія, в турнірі 4 категорії у Тараса Пахаренка (15) --- 2 коло в одиночному і парному розрядах.

І про європейські турніри  цього тижня. Спочатку про ті, в яких грали тенісисти о 14 років.

У Болтоні, Англія, Анастасія Фірман вийшла на старт турніру першої категорії, маючи 3 сіяний номер. Дівчина записала до свого активу півфінали в одиночному і парному розрядах.

У естонській Нарві (G2) Маргарита Охендовська (3) дійшла в одиночці до чвертьфіналу. В парі з Егле Салкаускайте (Литва) боролися у фіналі за титул з лідерами посіву, естонками Грете Гул/Бріт Мартін, які виявилися сильнішими --- 6:2; 6:3. Павло Висотін потрапив в основу після успішної кваліфікації, але вже на старті зазнав поразки.

Змагалися наші юні співвітчизники і в турнірах 3 категорії до 16-ти. Ларнаку, Кіпр, обрали кілька наших гравців. Двічі півфіналісткою стала Поліна Козелло --- в одиночці і в парі є Серафімою Бобровниковою. У Серафіми (7) в одиночному розряді --- чвертьфінал. Катерина Крючкова, пройшовши кваліфікацію, в основі дійшла до другого кола.

У Ставангері, Норвегія, у Єлизавети Костюк (4) друге коло в одиночному розряді і чвертьфінал у парному.

Валентина Пожилова

27.01.2020
http://www.ukrtennis.com


Коментарии

comments powered by HyperComments